Registration Priorities

Registration dates for spring term 2016 will be: 

  • Class of 2016, Monday, February 22
  • Class of 2017, Tuesday, February 23
  • Class of 2018, Wednesday and Thursday, February 24 and 25
  • Class of 2019, Monday and Tuesday, February 29 and March 1

Registration changes can be made until the Sunday April 3 at 11:59 p.m.

Registration times can be accessed on the HUB at "Am I Registration Ready"

 

 

Academic Year 2015-2016

Class of 2016

Registration for:Spring Term 2016
Mon, Feb 22
NamesStart TimePriority
AAAAAA-ASHINS7:15pm4
ASHINT-BHATIA7:50pm10
BHATIB-BUNNEL8:45pm19
BUNNEM-CENTNE8:00pm11
CENTNF-CRISTO8:20pm15
CRISTP-DONOVA8:40pm18
DONOVB-FERNHO7:00pm1
FERNHP-FRITZ9:05pm22
FRITZA-GREGOR7:45pm9
GREGOS-HAYWAR7:30pm6
HAYWAS-HIYAMA9:20pm25
HIYAMB-JOHNSO8:15pm14
JOHNSP-KINGST7:20pm5
KINGSU-LEE8:05pm12
LEEA-LOVERS7:40pm8
LOVERT-MASTRI8:30pm16
MASTRJ-MILANE7:35pm7
MILANF-NELSON8:10pm13
NELSOO-PAYNE9:35pm27
PAYNEA-RAGDE8:50pm20
RAGDEA-RUSS9:15pm24
RUSSA-SHIN9:30pm26
SHINA-SRINIV9:10pm23
SRINIW-THORNB8:35pm17
THORNC-WALTER9:00pm21
WALTES-WHITSE7:10pm3
WHITSF-ZZZZZZ7:05pm2

Class of 2017

Registration for:Spring Term 2016
Tue, Feb 23
NamesStart TimePriority
AAAAAA-BAKKER9:15pm24
BAKKES-BLACKB8:35pm17
BLACKC-BROWN7:00pm1
BROWNA-CHEN8:50pm20
CHENA-CORSO8:40pm18
CORSOA-DESROU7:10pm3
DESROV-DURLIN7:20pm5
DURLIO-FORDE7:45pm9
FORDEA-GRAY7:35pm7
GRAYA-HE9:35pm27
HEA-JAFRI7:30pm6
JAFRIA-KIM9:30pm26
KIMA-LEIGH8:30pm16
LEIGHA-LOTHSP8:20pm15
LOTHSQ-MCAULI8:15pm14
MCAULJ-MORAN 8:45pm19
MORAN A-O'BRYA7:05pm2
O'BRYB-PEI7:50pm10
PEIA-PYLVAI9:20pm25
PYLVAJ-ROCHE8:10pm13
ROCHEA-SANG9:05pm22
SANGA-SHIN8:05pm12
SHINA-SORICH7:40pm8
SORICI-TENEYC8:00pm11
TENEYD-TRENER9:10pm23
TRENES-WATANA9:00pm21
WATANB-ZZZZZZ7:15pm4

Class of 2018

Registration for:Spring Term 2016
Wed, Feb 24-Thu, Feb 25
NamesStart TimePriority
AAAAAA-AWAD10:15pm, Wed 2/2414
AWADA-BOLOND9:30pm, Thu 2/2525
BOLONE-BUCKNE9:45pm, Thu 2/2526
BUCKNF-CHAMBE9:30pm, Wed 2/2411
CHAMBF-DALAKL10:00pm, Wed 2/2413
DALAKM-EICHNE9:00pm, Thu 2/2523
EICHNF-FOSTER8:00pm, Thu 2/2519
FOSTES-GIBES7:30pm, Wed 2/243
GIBESA-GUNN8:15pm, Thu 2/2520
GUNNA-HILLS8:30pm, Wed 2/247
HILLSA-JIN7:00pm, Wed 2/241
JINA-KENNEL9:00pm, Wed 2/249
KENNEM-KWON8:15pm, Wed 2/246
KWONA-LI9:45pm, Wed 2/2412
LIA-MA7:00pm, Thu 2/2515
MAA-MELO L7:45pm, Wed 2/244
MELO M-MULLAN9:15pm, Thu 2/2524
MULLAO-ORFIEL8:45pm, Thu 2/2522
ORFIEM-PI7:45pm, Thu 2/2518
PIA-RAFFER7:30pm, Thu 2/2517
RAFFES-SCHANZ7:15pm, Thu 2/2516
SCHAOA-SMITH10:00pm, Thu 2/2527
SMITHA-SURESH8:00pm, Wed 2/245
SURESI-TOPF7:15pm, Wed 2/242
TOPFA-WALKER9:15pm, Wed 2/2410
WALKES-WILLIA8:45pm, Wed 2/248
WILLIB-ZZZZZZ8:30pm, Thu 2/2521

Class of 2019

Registration for:Spring Term 2016
Mon, Feb 29-Tue, Mar 1
NamesStart TimePriority
AAAAAA-BARNST8:15pm, Mon 2/296
BARNSU-BODOM8:30pm, Mon 2/297
BODOMA-CARLSO9:45pm, Mon 2/2912
CARLSP-CONOUR7:00pm, Tue 3/115
CONOUS-DIETZ7:15pm, Tue 3/116
DIETZA-ERB9:00pm, Mon 2/299
ERBA-FRANKL10:00pm, Mon 2/2913
FRANKM-GILLES9:30pm, Mon 2/2911
GILLET-GROSSM9:15pm, Tue 3/124
GROSSN-HERNAN8:15pm, Tue 3/120
HERNAO-HUYNH9:45pm, Tue 3/126
HUYNHA-KANE7:45pm, Tue 3/118
KANEA-KURTZ7:30pm, Mon 2/293
KURTZA-LEONAR10:00pm, Tue 3/127
LEONAS-LYNN8:45pm, Tue 3/122
LYNNA-MCCART8:00pm, Tue 3/119
MCCARU-NAGY8:00pm, Mon 2/295
NAGYA-PARRA8:45pm, Mon 2/298
PARRAA-REATEG7:30pm, Tue 3/117
REATEH-RYE9:00pm, Tue 3/123
RYEA-SEARS10:15pm, Mon 2/2914
SEARSA-SOMECK7:45pm, Mon 2/294
SOMECL-TANGEN8:30pm, Tue 3/121
TANGEO-UTZSCH7:00pm, Mon 2/291
UTZSCI-WANZEN9:30pm, Tue 3/125
WANZEO-YANES 9:15pm, Mon 2/2910
YANES A-ZZZZZZ7:15pm, Mon 2/292