Registration Priorities

Registration dates for Winter Term 2018 will be: 

  • Class of 2018, October 30
  • Class of 2019, October 31
  • Class of 2020, Wednesday and Thursday November 1 & 2
  • Class of 2021, Monday and Tuesday, November 6 & 7

Registration changes can be made until Tuesday, January 9 at 11:59 p.m.

Registration times can be accessed on the HUB at "Am I Registration Ready" 

Academic Year 2017-2018

Class of 2018

Registration for:Spring Term 2018
Mon, Feb 19
NamesStart TimePriority
AAAAAA-AU7:10pm2
AUA-BIRKEL7:50pm6
BIRKEM-BUCKNE7:10pm2
BUCKNF-CHAIKE8:00pm7
CHAIKF-CRONIN8:20pm9
CRONIO-DUNN8:20pm9
DUNNA-FISHER7:40pm5
FISHES-GERBER8:00pm7
GERBES-GUNN7:50pm6
GUNNA-HICKS7:20pm3
HICKSA-JAFFE7:10pm2
JAFFEA-KAY7:40pm5
KAYA-KROGST7:30pm4
KROGSU-LEVINE8:10pm8
LEVINF-LUCAS7:00pm1
LUCASA-MCCRAY7:00pm1
MCCRAZ-MOORTH8:10pm8
MOORTI-OHASHI8:00pm7
OHASHJ-PETERS7:20pm3
PETERT-RADDIN7:30pm4
RADDIO-SAVOYE7:20pm3
SAVOYF-SMITH7:40pm5
SMITHA-SUN7:00pm1
SUNA-TIGAR7:30pm4
TIGARA-WALKER8:10pm8
WALKES-WILLIA7:50pm6
WILLIB-ZZZZZZ8:20pm9

Class of 2019

Registration for:Spring Term 2018
Tue, Feb 20
NamesStart TimePriority
AAAAAA-BARNST7:50pm6
BARNSU-BOBROW7:00pm1
BOBROX-CAPUTO7:10pm2
CAPUTP-COMMIN7:10pm2
COMMIO-DIGGIN7:40pm5
DIGGIO-ERDEL8:10pm8
ERDELA-FREELA8:10pm8
FREELB-GOBOFF8:00pm7
GOBOFG-HACKMA7:30pm4
HACKMB-HERSCO8:00pm7
HERSCP-ILARDI7:30pm4
ILARDJ-KAR7:20pm3
KARA-LAGERQ7:20pm3
LAGERR-LI7:00pm1
LIA-MAIR7:50pm6
MAIRA-MIKOS7:40pm5
MIKOSA-NGUYEN7:40pm5
NGUYEO-PIGOTT7:30pm4
PIGOTU-RICHAR8:00pm7
RICHAS-SCHALL8:20pm9
SCHALM-SHERWO7:00pm1
SHERWP-STERLI8:20pm9
STERLJ-TILLIN8:20pm9
TILLIO-VUE7:20pm3
VUEA-WHITE7:10pm2
WHITEA-ZEILIN8:10pm8
ZEILIO-ZZZZZZ7:50pm6

Class of 2020

Registration for:Spring Term 2018
Wed, Feb 21-Thu, Feb 22
NamesStart TimePriority
AAAAAA-BARTKO7:15pm, Thu 2/227
BARTKP-BOROUG7:15pm, Wed 2/212
BOROUH-CARADI7:45pm, Wed 2/214
CARADJ-CHOI7:00pm, Wed 2/211
CHOIA-DANIEL7:30pm, Thu 2/228
DANIEM-EISEN7:30pm, Thu 2/228
EISENA-FREEMA7:30pm, Wed 2/213
FREEMB-GOIDEL7:30pm, Thu 2/228
GOIDEM-HELGER7:15pm, Thu 2/227
HELGES-HUNTER7:45pm, Thu 2/229
HUNTES-KATAKA7:45pm, Wed 2/214
KATAKB-KNIGHT7:15pm, Wed 2/212
KNIGHU-LEITHE7:45pm, Wed 2/214
LEITHF-LOWRY7:15pm, Wed 2/212
LOWRYA-MAYER8:00pm, Wed 2/215
MAYERA-MITCHE7:00pm, Thu 2/226
MITCHF-NGUYEN7:30pm, Wed 2/213
NGUYEO-PADILL8:00pm, Wed 2/215
PADILM-PRENTI7:15pm, Thu 2/227
PRENTJ-ROSEN7:30pm, Wed 2/213
ROSENA-SCHWAR7:45pm, Thu 2/229
SCHWAS-SOUFAN7:45pm, Thu 2/229
SOUFAO-TERWIL7:00pm, Thu 2/226
TERWIM-VILLAR8:00pm, Wed 2/215
VILLAS-WHITIS7:00pm, Wed 2/211
WHITIT-YI7:00pm, Wed 2/211
YIA-ZZZZZZ7:00pm, Thu 2/226

Class of 2021

Registration for:Spring Term 2018
Mon, Feb 26-Tue, Feb 27
NamesStart TimePriority
AAAAAA-AUGUST7:45pm, Mon 2/264
AUGUSU-BETTIN7:30pm, Mon 2/263
BETTIO-BROWN7:00pm, Mon 2/261
BROWNA-CHEN7:00pm, Tue 2/276
CHENA-DALEO7:30pm, Tue 2/278
DALEOA-DYKE8:00pm, Mon 2/265
DYKEA-FRANCH7:45pm, Tue 2/279
FRANCI-GOODMA7:15pm, Mon 2/262
GOODMB-HAUG7:15pm, Mon 2/262
HAUGA-HUGHES7:00pm, Mon 2/261
HUGHET-KEEFE7:30pm, Mon 2/263
KEEFEA-KUCICH7:00pm, Tue 2/276
KUCICI-LEONE-8:00pm, Mon 2/265
LEONE.-LOUIE7:15pm, Tue 2/277
LOUIEA-MCCARR7:00pm, Mon 2/261
MCCARS-MONAHA7:30pm, Mon 2/263
MONAHB-NEWELL7:45pm, Tue 2/279
NEWELM-PALMBA7:45pm, Mon 2/264
PALMBB-QUINTA7:15pm, Tue 2/277
QUINTB-ROSENF7:45pm, Mon 2/264
ROSENG-SCHILL8:00pm, Mon 2/265
SCHILM-SIMS7:15pm, Tue 2/277
SIMSA-SUDDER7:30pm, Tue 2/278
SUDDES-TYDING7:30pm, Tue 2/278
TYDINH-WATOWI7:45pm, Tue 2/279
WATOWJ-WU7:15pm, Mon 2/262
WUA-ZZZZZZ7:00pm, Tue 2/276